NANO GIDA MUTLAK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE KALİTELİ ÜRÜN ÇEŞİDİ İLE SİZE YETER

HAKKIMIZDA

Dünden bugüne neler yaptık, bugünden geleceğe neler yapacağız...

Gıda yaşam için vazgeçilmez. Sağlığımızda bu noktada başı çekmekte. Sağlıklı yaşam için kaliteli gıda tüketmeli, geleceğimize değer vermeliyiz.

Teknoloji ilerledikçe gıda üretimlerinde de kaçamak imkanları geliştiriliyor. İşi bilmeyenlerin daha fazla kazanç için, kendi imkanlarını daha iyi noktalara getirmek için her yola başvurduğu bu dönemde İşin ehli bir firma sizler için lokomotif olma hedefinde ilerlemekte..

Nano Gıda müşteri memnuniyetinde taviz vermeden, marka değerini aşağıya çekecek oyunlara girmeden üretimini devam ettirmekte.

Nano gida yemek firmamız lojistik ve hizmet kalitesi açısından yeterli donanıma sahip olup size en uygun hizmeti vermektedir. Toplu alım gücümüzü kullanıp maliyetlerimizi en aza indirgeyerek reel değerler üzerinden işletmenizin kaliteyi ucuza almasını sağlıyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Oluşturduğumuz çizgiyi bozmadan, ürettiğimiz yemeklerin içeriklerini sürekli geliştirerek, kullandığımız malzeme kalitesinden ödün vermeden ve % 100 Gıda Güvenliğini sağlamak amacıyla yasal ve düzenleyici otoritelerle iletişimi canlı tutarak, müşterilerden gelen istekleri de dikkate alarak Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemini sürekli iyileştirmek ve geliştirmek kalite ve gıda güvenliği politikamızdır.

Yönetim Kurulu

YUKARI